RTV Apeldoorn in Loenen

brink loenen

RTV Apeldoorn in Loenen

Op 15 december komt RTV Apeldoorn naar Loenen en maakt de hele dag een life uitzending vanuit de Brink.

De Start is om 10.00 uur en het eindigt om 16.00 uur

Het programma ziet er als volgt uit:

Van 10.00 – 12.00 uur: Politiek: De wethouder en raadsleden gaan in discussie met de inwoners van Loenen over allerlei onderwerpen.

Van 12.00 – 13.00 uur: Dialect 1 uur lang over allerlei onderwerpen praten wat leeft in Loenen in dialect.

Van 13.00 – 16.00 uur: Luchtige onderwerpen, hier kunnen allerlei verenigingen  van kerk tot voetbal zich presenteren en iets meer vertellen over het wel en wee van hun vereniging.

RTV Apeldoorn is te vinden op:

TV:                  Ziggo: Kanaal 36, Analoog Kanaal 515, KPN: Kanaal 1355

Radio:           Ziggo: kanaal 915 en 364 (Cl+), KPN: kanaal 1055, Ether: 107.1; met steunzenders 105.5 (Hoenderloo) en 106.3 (Uddel)

Delen:

Gerelateerde berichten

Bloembakken in Loenen

Dit voorjaar hebben Arend Jan Hamming en Adriaan Blom via Lomive een voorstel gedaan voor het plaatsen van 18 cortenstalen bloembakken in de kern van Loenen.  Deze worden beplant met

Opknapbeurt Rotonde Eerbeek.

Al meerdere jaren is de rotonde Loenen/ Eerbeek een doorn in ons oog. Het onkruid tiert welig en wordt af en toe gemaaid, zodat je er ook overheen kunt kijken.

Het niet toegestaan de teksten te kopiëren of afbeeldingen op te slaan. De afbeeldingen en teksten bevatten auteursrechten.