Agenda Maitreya Instituut (Bosoord) oktober

Agenda Maitreya Instituut (Bosoord) oktober

Begeleide meditatie: 5, 12, 19, 26 oktober tijd: 19:15 – 20:30.  Ook via Zoom, op onze website www.maitreya.nl vind je de link voor de meditatie avonden.

Boeddhisme in een notendop: 3, 17, en 31 oktober tijd: 10:30 – 13:30

Leren mediteren: 3, 17, en 31 oktober tijd: 14:00 – 17:00

Inloop avond: 6 oktober vanaf 19:00 uur. Op deze avond kun je vrij binnen lopen en kennis maken met het Maitreya Instituut en boeddhisme

Boeddhisme ontdekken: 23 oktober tijd: 10:30- 17:00

Tuin dag:  23 oktober tijd: 9:30 – 16:00. Op deze dag ben je welkom om mee te helpen in onze tuin: Tijdens de tuin dag staat er koffie, thee, lekkers en een lunch voor je klaar.

Delen:

Gerelateerde berichten

De Uitkijktoren

Dorpsraad Loenen Zonnedorp heeft het helemaal gehad met de veelal negatieve, onjuiste en onvolledige berichtgeving in de media over de Uitkijktoren die de Stichting Vrienden van de Loenense Bossen wil

Recreatiezonering Loenense bossen

Op initiatief van de provincie Gelderland werken Natuurmonumenten en Geldersch Landschap & Kasteelen aan een betere balans tussen ruimte voor natuur en mens. Om kwetsbare natuur te beschermen en tegelijkertijd

Het niet toegestaan de teksten te kopiëren of afbeeldingen op te slaan. De afbeeldingen en teksten bevatten auteursrechten.