Geef dit vosje een naam! – GLK

Geef dit vosje een naam! – GLK

Geldersch Landschap & Kasteelen (GLK) heeft speciaal voor kinderen het SuperSpeurders-programma ontwikkeld. De organisatie wil kinderen zo spelenderwijs kennis laten maken met prachtige natuurgebieden en erfgoed in de provincie. Als SuperSpeurder ontdekken en leren de kinderen over planten en dieren en over de bewoners van spannende kastelen in Gelderland.     
Prijsvraag naam vosje  
De mascotte van de SuperSpeurders is een vosje. De vos is nieuwsgierig, avontuurlijk en slim: een echte speurder! Hij is dé SuperSpeurder van Gelderland en gaat regelmatig op pad naar de mooiste plekjes in Gelderland om van alles te ontdekken. Naar stoere kastelen met verborgen trappen of naar een geheimzinnig bos vol paddenstoelen, wilde zwijntjes en kwetterende vogels.  Voor dit vosje is GLK op zoek naar een passende naam.  

Voor de leukste, grappigste of meest bijzondere naam heeft GLK coole prijzen. Ga voor 1 december naar glk.nl/prijsvraag en geef dit vosje een naam.  

Delen:

Gerelateerde berichten

Uitbreiding trainersstaf voor G voetbal

Loenermark zoekt aanvulling voor de trainersstaf met betrekking tot G-Voetbal. Het gaat om een uurtje trainen in de 2 weken. De training is op vrijdagavond van 18:45-19:45 uur. Info via

Middelste Molen Loenen

De Middelste Molen: Vrijwilligers gezocht!

De ambachtelijke papierfabriek en museum ‘De Middelste Molen’ te Loenen heeft behoefte aan nieuwe vrijwilligers (m/v). De Middelste Molen wordt jaarlijks bezocht door ca. 10.000 mensen. Ruim 50 vrijwilligers leiden

Duofiets

Het mooie weer komt er weer aan, dus wordt het tijd om eens een mooie fietstocht te gaan maken. Daarvoor is er voor hen, die er graag eens op uit

Het niet toegestaan de teksten te kopiëren of afbeeldingen op te slaan. De afbeeldingen en teksten bevatten auteursrechten.