G-Voetbal seniorenteam zoekt begeleiders

Sport en recreatie

G-Voetbal seniorenteam zoekt begeleiders

VVLoenermark –  G-Voetbal seniorenteam zoekt begeleiders

De groep enthousiaste G-Voetbal Toppers bij vv Loenermark groeit! Steeds meer jeugd- en seniorenspelers komen naar Loenermark om te voetballen.

Door de aanwas kunnen we met zowel een jeugd- als seniorenteam aan de competitie gaan deelnemen. Voor ons seniorenteam zoeken we enthousiaste begeleiders om het team de juiste ondersteuning te geven. De wedstrijden worden op zaterdag gespeeld.

De belangrijkste taak is zorgen dat zaken geregeld zijn (zoals shirtjes, intrapballen, spelers op de hoogte zijn). Hierbij krijg je ondersteuning vanuit de g-voetcommissie. Wat verwachten we van jou? Affiniteit met de doelgroep, duidelijke communicatie, structuur en veiligheid bieden. Enthousiasme is voor deze functie echter de belangrijkste drijfveer.

Wil jij je graag aanmelden, meer weten over deze functie of ken je iemand met interesse neem dan contact op met Gerrit Blom (06-51224565) of stuur een email naar: g-voetbal@vvloenermark.nl.

Het team en wij kijken uit naar jouw aanmelding!

 

Delen:

Gerelateerde berichten

De Uitkijktoren

Dorpsraad Loenen Zonnedorp heeft het helemaal gehad met de veelal negatieve, onjuiste en onvolledige berichtgeving in de media over de Uitkijktoren die de Stichting Vrienden van de Loenense Bossen wil

Recreatiezonering Loenense bossen

Op initiatief van de provincie Gelderland werken Natuurmonumenten en Geldersch Landschap & Kasteelen aan een betere balans tussen ruimte voor natuur en mens. Om kwetsbare natuur te beschermen en tegelijkertijd

Het niet toegestaan de teksten te kopiëren of afbeeldingen op te slaan. De afbeeldingen en teksten bevatten auteursrechten.

Ga naar de inhoud