Afscheid van Louis Kruk

Afscheid van Louis Kruk

Louis Kruk……wie kent hem niet, ruim 20 jaar geleden nam hij de taak van de toenmalige penningmeester Gert Weij over. Hij heeft super veel werk verzet en ging zelfs op zijn fiets de facturen bezorgen, scheelt weer postzegels! Een goede zuinige penningmeester. Hoe mooi is het dat we net voor zijn afscheid het interieur konden vernieuwen, voor de Bruisbeek een hele investering.

De oude stoelen hebben we kunnen verkopen, de spaarpot op de kop en mede door een bijdrage van de gemeente Apeldoorn en Zonnedorp Loenen kunnen we nu super trots zijn op onze sfeervolle zaal.

Het aantal bezoekers blijft groeien en daar doen we het met ons allen voor.

Louis bedanken we hartelijk voor al zijn inzet, we weten dat we altijd een beroep op hem kunnen doen voor raad en daad! Onze nieuwe penningmeester Janet Wilbrink wensen we veel succes.

ONTMOETINGSCENTRUM DE BRUISBEEK

Delen:

Gerelateerde berichten

De Bruisbeek maart

Bezoekersaantallen groeien! Het is fijn te zien dat er veel nieuwe bezoekers de weg naar De Bruisbeek hebben gevonden. Juist het samenzijn, een gezellig praatje is wat de bezoekers aanspreekt.

Bedrijf in Beeld Bienfait Coaching

Bienfait CoachingDalenk 21Telefoon: 0613390611Website: www.bienfaitcoaching.nl  www.schapenindeboardroom.nl Email: annette@bienfaitcoaching.nl Leiding bedrijf: Annette Bienfait Coaching: NOBCO|EMCC Master coach Annette Bienfait begeleidt en ondersteunt de professional bij het exploreren, ontwikkelen en toepassen van

Het niet toegestaan de teksten te kopiëren of afbeeldingen op te slaan. De afbeeldingen en teksten bevatten auteursrechten.