Bestuur Vereniging Loenen Zonnedorp

Bestuur Vereniging Loenen Zonnedorp

Voorzitter: Willem de Zanger
E-mail: voorzitter@loenenzonnedorp.nl
Telefoon: 06-46918218
Zitting sinds: 06-05-2015

Secretaris: Marian Zoet
E-mail: secretaris@loenenzonnedorp.nl
Telefoon: 055-3600244
Zitting sinds: 20-03-2019

Penningmeester: Timon Luesink
E-mail: penningmeester@loenenzonnedorp.nl
Zitting sinds: 2021

Bestuurslid: André Zeijseink
cluster: Duurzaamheid
E-mail: duurzaamheid@loenenzonnedorp.nl
Zitting sinds: 20-03-2019

Bestuurslid: Hein Reusken
cluster: Toerisme en Ondernemen
E-mail: toerisme@loenenzonnedorp.nl
Zitting sinds: 20-03-2019

Bestuurslid: Wim Bouhuis
cluster: Groen
E-mail: groen@loenenzonnedorp.nl
Zitting sinds: 20-03-2019

Ondersteunend

Jerry Heezen
Ronnie Poorterman
cluster: Infra (N786)