Bestuur Vereniging Loenen Zonnedorp

Bestuur Vereniging Loenen Zonnedorp

Voorzitter: Willem de Zanger
E-mail: voorzitter@loenenzonnedorp.nl
Telefoon: 06-46918218
Zitting sinds: 06-05-2015

Secretaris: Marian Zoet
E-mail: secretaris@loenenzonnedorp.nl
Telefoon: 055-3600244
Zitting sinds: 20-03-2019

Penningmeester: Janneke van Oorspronk
E-mail: info@loenenzonnedorp.nl
Telefoon: 06-57324059
Zitting sinds: 12-03-2012

Bestuurslid: André Zeijseink
cluster: Duurzaamheid
E-mail: duurzaamheid@loenenzonnedorp.nl
Zitting sinds: 20-03-2019

Bestuurslid: Hein Reusken
cluster: Toerisme
E-mail: toerisme@loenenzonnedorp.nl
Zitting sinds: 20-03-2019

Bestuurslid: Robert Bonder
cluster: Ondernemen
E-mail: ondernemen@loenenzonnedorp.nl
Zitting sinds: 20-03-2019

Bestuurslid: Gerrit van de Sprenge
cluster: Groen
E-mail: groen@loenenzonnedorp.nl
Zitting sinds: 20-03-2019

Ondersteunend

Tijmen Buijs
cluster: Jeugd

Patricia Koopman
cluster: Zorg

Jerry Heezen
cluster: Infra (N786)