De Middelste Molen

De Middelste Molen

Papierfabriek De Middelste Molen aan de Loenense Molenbeek in Loenen maakt al sinds 1622 papier. Het is de enige papierfabriek in Nederland die nog papier produceert op waterkracht en stoom en nog in de oude staat bewaard is gebleven.

Kom eens langs en volg het productieproces van oeroud Hollands papier. Tussen de ratelende en bonkende machines waant u zich in de 19e eeuw.

Papier maken
Woensdag 8 januari is de volgende productiedag. U kunt dan het proces van dichtbij meemaken.
Gedurende de hele dag van 10.00 tot 15.00 uur zijn er ieder half uur rondleidingen.

Het is raadzaam om vooraf telefonisch (055 505 2911) of op www.demiddelstemolen.nl een tijdstip voor een rondleiding te reserveren, anders is er misschien geen plek meer. Uiteraard mag u ook zo komen maar u kunt niet vrijelijk rondlopen en u dient er rekening mee te houden dat reserveringen voorgaan. Dat zou kunnen betekenen, dat u op een volgende rondleiding moet wachten.

Delen: